Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Preschimbarea permisului auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Preschimbarea permisului auto

Daca poate sa-mi spuna cineva ce acte trebuiesc pentru preschimbare permis ( inca nu a expirat ), cat trebuie platit si unde ? Multumesc
Puneti pe GOOGLE intrebarea " acte necesare preschimbare permis auto " si veti afla ce va intereseaza.
Este adevarat ca actele pentru preschimbarea permisului de conducere se depun si la biroul de evidenta informatizata a persoanei pe raza caruia titularul isi are domiciliul ?