avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 998 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Preschimbarea permisului auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Preschimbarea permisului auto

Daca poate sa-mi spuna cineva ce acte trebuiesc pentru preschimbare permis ( inca nu a expirat ), cat trebuie platit si unde ? Multumesc
Cel mai recent răspuns: rodicris , utilizator 07:14, 2 Mai 2011
Puneti pe GOOGLE intrebarea " acte necesare preschimbare permis auto " si veti afla ce va intereseaza.
Este adevarat ca actele pentru preschimbarea permisului de conducere se depun si la biroul de evidenta informatizata a persoanei pe raza caruia titularul isi are domiciliul ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Preschimbarea permisului auto laura2008_angel laura2008_angel Am 53 de ani si in august imi expira permisuL auto Ce acte sunt necesare la reinoirea permisului? Se face control medical? Cam cat mar costa reinoirea ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru preschimbarea unui permis expirat sperantagabi sperantagabi acte necesare pentru preschimbare permis expirat Va multumesc! (vezi toată discuția)
Schimbare carte identitate si schimbare de domiciliu-implicatii yasmina_ana yasmina_ana Mi-am schimbat cartea de identitate si domiciliu in alt municipiu.Este obligatoriu sa-mi schimb permisul de conducere si actele masinii? Ce alte implicatii mai ... (vezi toată discuția)