avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Facilitati ca somer neindemnizat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Facilitati ca somer neindemnizat

cine poate sa-mi spuna ,daca am ceva facilitati ca somer neindemnizat?
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 16:07, 3 Mai 2011
Daca sunteti inregistrat la Agentia de Somaj in cautare de un loc de munca veti putea beneficia de un loc de munca, daca se iveste asa ceva, si de cursuri gratuite de formare sau perfectionare profesionala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Somer neindemnizat filipaurel filipaurel Buna ziua, Doresc mai multe informatii,despre drepturile care l-e am ca somer neindemnizat. Va ... (vezi toată discuția)
Conditii pentru inscriere ca somer neindemnizat VASILENCO MIHAELA VASILENCO MIHAELA Va solicit un raspuns la urmatoarea situatie : Am terminat somajul ( cu plata) in ianuarie. Ma pot inscrie ca somer neindemnizat ? Exista o limita pentru ... (vezi toată discuția)
plata cursuri gratuite anofm diana45 diana45 Buna ziua, Daca incepi un curs care este gratuit pt persoanele aflate in cautarea de loc de munca, dar dupa o perioada te angajezi ( cat timp inca faci ... (vezi toată discuția)