Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Facilitati ca somer neindemnizat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Facilitati ca somer neindemnizat

cine poate sa-mi spuna ,daca am ceva facilitati ca somer neindemnizat?
Daca sunteti inregistrat la Agentia de Somaj in cautare de un loc de munca veti putea beneficia de un loc de munca, daca se iveste asa ceva, si de cursuri gratuite de formare sau perfectionare profesionala.