avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1353 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... R.I.L. art. 74(1)lit. d, C.muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

R.I.L. art. 74(1)lit. d, C.muncii

Imi poate spune spune cineva cand se va judeca acest R.I.L? atasez 2 linkuri mai jos. Se poate folosi rezultatul de la acest ril intr-un proces care se afla in recurs?

[ link extern ] /
sau
[ link extern ] /

Alte discuții în legătură

R.i.l. - solicitare adresata cui ? nimar nimar Buna ziua, Intr-un proces civil se doreste sesizarea I.C.C.J. de catre reclamant cu privire la respectarea unui articol dintr-o lege in cazul sau(ajuns la ... (vezi toată discuția)
Calomnie dsds dsds Buna ziua! Am primit recent un telefon in care mi se spunea ca o sa fiu actionat in judecata deoarece am facut declaratii calomnioase pe un forum de internet! ... (vezi toată discuția)
- angajatorii trebuie sa respecte deciziile pronunţate în recurs ... oanaportar oanaportar - angajatorii trebuie sa respecte Deciziile pronunţate în recurs în interesul legii ? Hristos a înviat ! Vă rugăm din suflet să ne ajutați cu un ... (vezi toată discuția)