Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... schimburi prevãzute în SF/MJ
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

schimburi prevãzute în SF/MJ

"pentru utilaje/ maşini care necesită conducător – la un utilaj/ o maşină se va lua în considerare un om/schimb (conform numărului de schimburi prevăzute în SF/MJ) + cel mult un mecanic de întreţinere pentru întreaga activitate propusă prin proiect"

Care e numarul maxim de schimburi prevazut in SF/MJ?
Numarul maxim de schimburi poate fi 3 ...
Multumesc!