Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... alimentatie de protectie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

alimentatie de protectie

Buna ziua!
Stie cineva daca exista o lege speciala si care este aceasta, care sa reglementeze acordarea obligatorie a alimentatiei de protectie in metalurgie...?
Va multumesc!
Ma intereseaza daca exista altceva decat Ordinul 508/2002, al ministerului muncii