avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 830 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Protectia muncii,proces verbal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Protectia muncii,proces verbal

Daca va rog frumos,imi trimite cineva un model,cam ce ar trebui sa contina un proces verbal din comert.Trebuie sa intocmesc in fiec trimestru,si nu prea stiu ce sa contina procesul verbal.Multumesc anticipat.(eventual daca doriti,vargandi@yahoo.com)
Cel mai recent răspuns: puiulet44 , utilizator 16:55, 31 Mai 2022
Daca veti spune cu claritate la ce proces verbal va referiti, facand eventual trimitere la prevederile Legii 319 si ale HG 1425, aveti sanse sa fiti ajutata.
vargandi a scris:

Daca va rog frumos,imi trimite cineva un model,cam ce ar trebui sa contina un proces verbal din comert.Trebuie sa intocmesc in fiec trimestru,si nu prea stiu ce sa contina procesul verbal.Multumesc anticipat.(eventual daca doriti,vargandi@yahoo.com)

...mai exact:trebuie sa scriu un proces verbal in fiec trimestru(comisia) despre instruirea angajatiilor,materia din care au fost instruiti,numele angajatiilor etc.mai mult de atat nu stiu nici eu:sorry:
Proces verbal care sa ateste modul de efectuare a instructajului periodic
[ link extern ]
Un model de proces verbal care să demonstreze că sa făcut instruire angajaților pe șantier.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Instructaj ssm si psi RuxandraLarisa RuxandraLarisa este obligatoriu ca efectuarea instructajului sa fie consemnata in fisele de ssm si psi?sau se poate face pe o coala sa zicem, gen model tipizat(care sa ... (vezi toată discuția)
Instructaj ssm si psi pentru zilieri anca2sm anca2sm Buna ziua Va rog sa-mi spuneti cum se face instruirea zilierilor (legea 52/2011). Societatea noastra are contract de prestari serviciiu cu o alta societate ... (vezi toată discuția)
Completare iper fise ssm 10188 10188 Buna ziua, Sunt serviciu extern la o companie cu cca 600 salariati. Completarea in fisele de SSM a instruirii periodice ar trebui facuta de conducatorii ... (vezi toată discuția)