Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Protectia muncii,proces verbal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Protectia muncii,proces verbal

Daca va rog frumos,imi trimite cineva un model,cam ce ar trebui sa contina un proces verbal din comert.Trebuie sa intocmesc in fiec trimestru,si nu prea stiu ce sa contina procesul verbal.Multumesc anticipat.(eventual daca doriti,vargandi@yahoo.com)
Daca veti spune cu claritate la ce proces verbal va referiti, facand eventual trimitere la prevederile Legii 319 si ale HG 1425, aveti sanse sa fiti ajutata.
vargandi a scris:

Daca va rog frumos,imi trimite cineva un model,cam ce ar trebui sa contina un proces verbal din comert.Trebuie sa intocmesc in fiec trimestru,si nu prea stiu ce sa contina procesul verbal.Multumesc anticipat.(eventual daca doriti,vargandi@yahoo.com)

...mai exact:trebuie sa scriu un proces verbal in fiec trimestru(comisia) despre instruirea angajatiilor,materia din care au fost instruiti,numele angajatiilor etc.mai mult de atat nu stiu nici eu:sorry:
Proces verbal care sa ateste modul de efectuare a instructajului periodic
[ link extern ]
Un model de proces verbal care să demonstreze că sa făcut instruire angajaților pe șantier.