avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajat ca sofer si lucrez ca salahor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajat ca sofer si lucrez ca salahor

sunt angajat la o societate pe post de sofer, initial am fost angajat ca motostivuitorist apoi am facut scoala de soferi profesionisti cat C-CE, plus atestat transport marfuri si m-i s-a schimbat fisa postului ca sofer, acum lucrez tot ca stivuitorist pe motiv ca nu am curse dar de fapt prestez munca de necalificat, aproape ca un salahor
ce pot face ?

Alte discuții în legătură

Revalidarea autorizație iscir ,motostivuitor. Mitta babun Mitta babun Acum 8 ani am făcut cursul de motostivuitorist si m-am angajat la firmă (x) că Motostivuitorist , în urma cursului am primit carnetul iscir ,vizat pentru ... (vezi toată discuția)
Schimbarea profesiei (unui angajat) - alternativa impusa sau negociata? ContSters187513 ContSters187513 Buna ziua, Ma numesc F. si lucrez sau ar trebui sa lucrez ca sofer autocamion de mare tonaj, dar pentru ca nu am obiectul muncii, de cca 3 luni de cand am ... (vezi toată discuția)