Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Isi uda gradina cu apa din groapa de wc
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Isi uda gradina cu apa din groapa de wc

Buna.
Am o casa cu gradina. Gradina are gard comun cu vecinul de langa mine. Acesta a tras un furtun de la groapa lui de "canalizare" de-alungul gardului pana la jumatatea gradinii (aproximativ). De acolo a facut un santulet pana in capatul gradinii si merge spre gradina sa (banuesc ca foloseste pt ingrasamant). Seara da drumul la apa mizerabila. Bine inteles se produce un miros urat si mai trece putina apa si in gradina noastra (banuesc ca pe sub gard ca deasupra nu poate de fundatia gardului).
I-am comunicat ca ma deranjeaza actiunea sa insa nu il intereseaza. Ce pot sa fac?
Direct la sanepid:angry:
Vezi scandalul cu E-Coli in Europa