avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1037 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Model certificat de radiere auto, cerere de radiere ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Model certificat de radiere auto, cerere de radiere auto si fisa de inmatriculare.

Cine are modele de certificat de radiere auto, de cerere de radiere auto si de fisa de inmatriculare valabile pentru judetul Neamt daca nu cumva sunt la fel in intreaga tara, il rog sa mi-le transmita si mie.

Acestea trebuie completate prin dactilografiere neaparat sau se poate si prin printare sau pur si simplu prin completare cu un pix?

Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Vanzare auto gabi0708 gabi0708 Se poate vinde o masina, primita ca donatie, dar inca neinmatriculata de catre titular? Mentionez toate taxele la zi, impozit, ITP. (vezi toată discuția)
Vanzari auto pastorcici_raimondo pastorcici_raimondo ce pasi trebuie parcursi pt vanzarea unui automobil proprietate catre o alta persoana? (vezi toată discuția)
Inmatriculare auto radulescu emil radulescu emil Am cumparat anul trecut un autoturism de la cineva si acum vreau sa-l trec pe numele meu, dar nu mai dau de fostul proprietar.Imi trebuie fisa fiscala de la ... (vezi toată discuția)