Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cui ma adresez?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cui ma adresez?

sub sanctiunea suspendarii procesului civil care are ca obiect hotarare care tine loc de act autentic, in calitate de reclamant trebuie sa depun copie BI parat si sa dovedesc ca este singura mostenitoare, asta in conditiile in care nu este dezbatuta succesiunea, in titlul de proprietate este trecuta mama paratei- decedata, iar pe langa acestea eu am aflat abia acum deci ulterior incheierii anteconntractului ca parata nu e singura mostenitoare:(:(( daca poate cineva sa imi dea cateva sfaturi, multumesc mult:)
Buna ziua !
Completati actiunea initiata in mod corespunzator , prin introducerea in cauza si a celorlalti mostenitori .