avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1489 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... RECUPERARE DIFERENTA TAXA POLUARE
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

RECUPERARE DIFERENTA TAXA POLUARE

buna ziua! in ce conditii pot recupera diferenta dintre taxa de inmatriculare din 2007 fata de taxa de poluare din 2008 daca eu am vandut acel autoturism.am inteles ca este nevoie de cartea auto. Pot solicita serviciului inmatriculari o copie dupa actele de inmatriculare? va multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Diferenta taxa poluare vs. taxa de timbru Drujescu Drujescu Buna ziua.Eu am vandut masina si nu pot prezenta cartea masinii si talonul in original.Daca anexez numai copii dupa carte si talon plus copie si original dupa ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto conect25 conect25 Un sfat m-ar ajuta foarte mult mult. Am cumparat o masina adusa in tara din Franta in anul 2007 si inmatriculata in anul 2008.Taxa de inmatriculare a ... (vezi toată discuția)
Noua taxa auto simonik2011 simonik2011 buna ziua, un prieten a cumparat o masina din Germania in februarie 2012 si a inmatriculat-o, pe decizia privind stabilirea taxei pt emisiile poluante este ... (vezi toată discuția)