Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Certificat Digital - I.I
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Certificat Digital - I.I

Buna seara.
Vroiam sa intreb daca este obligatoriu pt. Intreprinderi Individuale sa se inregistreze pentru certificat digital ?
Multumesc.
Daca aveti de transmis decl.112-pentru angajati sau decl.300-daca sunteti platitor de TVA ,atunci este obligatoriu:D
toate declaratiile trebuie trimise online? eu stiam ca doar 112 , incepand cu luna iunie ? nu am dreptate?
Da ,numai 112 treb.trimisa online.
Eu am de depus 390 si 301. Sunt obligat sa le depun online ?
Sau doar 301 ? Si pentru 390 stau la rand ? Ce am rezolvat atunci ?!

se poate transmite si acestea online,daca aveti semnatura digitala.
de ce sa stati la rind:D