Forum Discuţii juridice Executare silită executare terti pentru care nu exista titlu executoriu
Discuție deschisă în Executare silită

executare terti pentru care nu exista titlu executoriu

BUNA SEARA
DOREAM SA VA INTREB SI EU CEVA - RECUNOSC SUNT UN PIC CONFUZA
O PERSOANA CE URMEAZA A FI EXECUTATA SI NU DETINE ABSOLUT NIMIC II POATE AFECTA PE PARINTII ACESTEAIA RESPECTIV SOT/SOTIE/COPII?

MULTUMESC
daca e majora nu raspunde nimeni in locul ei, excutorul va elibera o hartie cum ca nu are bunuri /...
Daca persoana in cauza realizeaza venituri de orice fel, acestea cu siguranta vor fi urmarite.