avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale desene specializate??
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

desene specializate??

omul are un ctr cu asro si face desene...deci le tipareste si le si distribuie...desene gen "exit", cele de la extinctoare, cu lifturi, ceva genul...face si psi si da mai departe si acele planuri de evacuare.

Ce coduri caen sunt??
eu m-am bazat pe 4618, 4619 - unde ma incadrez?? si 7410

Sunt astea desene specializate??la ce se refera codul caen cand spune desen specializat??
multumesc

Alte discuții în legătură

Pot sa ma inregistrez ca pfa cod 7410 - design specializat? Constantinesis Constantinesis Buna ziua Sunt arhitect fara drept de semnatura si doresc sa colaborez pe site-uri de freelancing gen UPWORK sau chiar sa imi creez un website personal pentru ... (vezi toată discuția)
Coduri caen produse gen plafar danmarianpopescu danmarianpopescu Ce coduri CAEN trebuiesc puse pentru un magazin gen plafar(ceaiuri, remedii, tincturi,etc.)Din cate am vazut difera de la judet la judet. (vezi toată discuția)
Cod caen - site de tip markeplace traian_an traian_an Bună ziua! Doresc să înfiinţez un SRL-D care să fie suportul legal pentru un site de tip markeplace, în care artiştii îşi pot expune lucrările. ... (vezi toată discuția)