Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise de post

AS DORI SI EU FISE DE POST CU OBIECTIVE DE PERFORMANTA SI CRITERII DE EVALUARE PENTRU: LACATUS MECANIC,LACATUS CONSTR.METALICE SI NAVALE,MUNCITOR NECALIFICAT IN CONSTRUCTII,MAISTRU LACATUS CONSTRUCTII METALICE,TEHNICIAN PROTECTIA MUNCII,SUDOR,CONTABIL. VA MULTUMESC
As dori si eu un model pentru o fisa post confectioner, o fisa de evaluare a salariatilor, si care ar fi criteriile pentru evaluare.
Multumesc mult de tot pentru ajutor
In sectiunea Documente Utile gasiti astfel de documente si pe care le puteti adapata la angajatorii dvs.

www.avocatnet.ro/content/con...