Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ESTE NECESARA AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE PENTRU O CASA ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ESTE NECESARA AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE PENTRU O CASA PREFABRICATA?

AS DORI SA STIU DACA ESTE NECESARA AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE PENTRU O CASUTA DE GRADINA PREFABRICATA
veterin, utilizator