Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... lipsa raspuns cerere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

lipsa raspuns cerere

buna seara,
in data de 27.05.2011 am depus o cerere la secretariatul scolii unde lucrez cu privire la incadrarea claselor pentru anul scolar viitor. as dori sa aflu care sunt pasii de urmat avand in vedere faptul ca pana acum nu mi s-a dat niciun raspuns.
Puteti sa va adresati fie Inspectoratului Scolar de care apartineti , fie Ministerului Educatiei - Directiei Jurifice si de Control .
Cornel Vasile, Consilier juridic