Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... preot -abuz in serviciu
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

preot -abuz in serviciu

ce poate primi un preot pentru abuz in serviciu?
inhumare unui decedat fara adeverinta de inhumare si certificat de deces.
preotul si administratorul cimitirului trebuie sa faca inscrisurile in registre : preotul in tegistrul de oficieri imormnatari , adm. cimitirului in registrul de evidenta a locurilor de veci ..