Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Anunt important: Ordin 2234/2011 pentru aprobarea ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Anunt important: Ordin 2234/2011 pentru aprobarea Sistemului de raportare contabila la 30 iunie 2011 a operatorilor economici

In Monitorul Oficial nr. 483 din 07/07/2011 a fost publicat OMFP 2234 pentru aprobarea Sistemului de raportare contabila la 30 iunie 2011 a operatorilor economici[/b]

[ link extern ]
oricum mi se pare foarte ciudata mentiunea de la sait-ul anaf-ului, v-o spun cinstit ca pana acum nu m-a interesat vreodata ce balariii scriu ei acolo #-o#-o.
ideea ar fi ca alea nou-infiintate in cursul anului 2011 au zero (nu au peste 35.000e:))) c.a. in 2010...
... aia scriu pe sait, ce li se spune de sefii lor:))
ContSters123067, utilizator