Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot sa infintez o ferma sau un depozit de reciclare ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot sa infintez o ferma sau un depozit de reciclare daca detin un AF sau PFA?

As vrea sa imi deschiz o ferma sau un depozit de reciclare si nu as vrea sa imi deschid un SRL, costa mult timp si bani din cate am auzit. Dar am auzit si de variantele PFA si AF, pot sa detin una dintre afaceri cu aceste societati?

Va multumesc!
intrebati la MEDIU