Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?

Am incercat sa folosesc varianta noua din 15.08.2011 si-mi da mesaj ca nu e buna parola...
a reusit cineva sa transmita registrul cu noua varianta?
Si eu am patit aceiasi problema. Nu am putut sa-l transmit de niciun fel. Am stat si m-am gandit ce e de facut si am procedat in felul urmator: am lucrat si in Revisalul vechi, le-am exportat pe stik, am intocmit o adresa de inaintare catre ITM si m-am prezentat la ghiseu. Aici mi s-a spus ca ei nu pot prelua Revisalul nou ca are denumirea prea lunga , mi-au preluat Revisalul in stil vechi si mi-au pus stampila pe adresa de inaintare. Incercati si dvs..... Oricum din forum am inteles ca nu prea merge inca..... asa se intampla la noi ... mai lucreaza inca la el.... Bafta!
1. Daca fisierul pentru export are o denumire lunga se poate schimba denumirea acestuia .

2. Din cauza modificarilor care se fac zilnic si a incercarilor de proba facute de cei care au creat acest program , este posibil ca vechle parole sa nu mai functioneze ... solutia : IT-ul ITM sau sa se solicite eventual o nua parola.

p.s.
Pentru cei care solicita o noua parola sau parola , trebuie sa fie atenti la bifarea casutei pentru care se cere parola ..inspectorii ITM cam uita sa faca acest lucru si dat parola pentru declaratii, fara a debifa aceasta optiune si a bifa optiunea pentru registru.
va rog sa-mi spuneti care este varianta veche de REVISAL .As vrea daca e posibil un link de unde o pot descarca.

va multumesc.
Varianta veche este Revisal 2.0.6 la care se adauga patch-urile de actualizare publicate pe site-ul Inspectiei Muncii
[ link extern ] /

[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
multumesc,

acum dvs puteti accesa site-ul [ link extern ] ?
la mine nu merge