Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?

Am incercat sa folosesc varianta noua din 15.08.2011 si-mi da mesaj ca nu e buna parola...
a reusit cineva sa transmita registrul cu noua varianta?
Nu merge nici la mine , insa :
Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]

Versiunile anterioare de Revisal exporta fisiere in format xml. Acestea pot fi in continuare depuse la adresa [ link extern ]
Multumesc frumos pentru ajutor!

Am rezolvat. Am transmis datele cu varianta REVISAL 2.0.6 pe adresa indicata de dvs.
Mi-au confirmat de la ITM ca varianta revisal 500.2011 "nu merge" inca si sa folosesc cea veche!!!!