avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 972 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi?

Am incercat sa folosesc varianta noua din 15.08.2011 si-mi da mesaj ca nu e buna parola...
a reusit cineva sa transmita registrul cu noua varianta?
Cel mai recent răspuns: ContSters86219 , utilizator 11:37, 19 August 2011
Nu merge nici la mine , insa :
Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ]

Versiunile anterioare de Revisal exporta fisiere in format xml. Acestea pot fi in continuare depuse la adresa [ link extern ]
Multumesc frumos pentru ajutor!

Am rezolvat. Am transmis datele cu varianta REVISAL 2.0.6 pe adresa indicata de dvs.
Mi-au confirmat de la ITM ca varianta revisal 500.2011 "nu merge" inca si sa folosesc cea veche!!!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transmitere revisal julia_chi julia_chi Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola. (vezi toată discuția)
Revisal ContSters159916 ContSters159916 Incerc sa trimit revisalul pe e mail. S a generat un fisier rvs. Dar cand am intrat pe site sa l transmit apare sa inkrc un fisier xml.In acest caz ce sa fac? ... (vezi toată discuția)
Revisal Raluca Gorun Raluca Gorun Buna dimineata, Am intels ca pana la sfarsitul anului se pot folosi ambele variante de revisal. In acelasi timp am citit ca nu se mai poate folosi varianta ... (vezi toată discuția)