Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model CCM PANIFICATIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model CCM PANIFICATIE

ad dori un model de CCM pentru brutarie,sau ceva asemanator,adresa de e-mail:furioso_pechea@yahoo.com
Multumesc mult si astept
Luati ca model Contract colectiv de munc unic la nivelul ramurii industriei alimentare, a buturilor i tutunului si-l adaptati la situatia dvs
[ link extern ] /
e vreo problema ca e din 2006 ??
Nu este nicio problema .. accesand link-ul de mai jos gasiti mai multe Contracte Colective de Ramur

[ link extern ]