avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1065 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model CCM PANIFICATIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model CCM PANIFICATIE

ad dori un model de CCM pentru brutarie,sau ceva asemanator,adresa de e-mail:furioso_pechea@yahoo.com
Multumesc mult si astept
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:53, 26 August 2011
Luati ca model Contract colectiv de munc unic la nivelul ramurii industriei alimentare, a buturilor i tutunului si-l adaptati la situatia dvs
[ link extern ] /
e vreo problema ca e din 2006 ??
Nu este nicio problema .. accesand link-ul de mai jos gasiti mai multe Contracte Colective de Ramur

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract colectiv de munca la nivel de ramura simona.elisa simona.elisa Buna ziua , lucrez la o fabrica ce se ocupa cu fabricarea produselor lactate si a branzaturilor? este cumva un contract colectiv la nivel de ramura pentru ... (vezi toată discuția)
Ccm la nivel de ramura madylumy madylumy buna ziua, am si eu nevoie de ccm la nivelul ramurii industriei alimentare pentru codul 1071, care se aplica pe anul 2011, nu am gasit nicaieri, pentru ca o ... (vezi toată discuția)
Salarii compensatorii not4u not4u buna seara sa spunem ca sunt la firma X care are codul caen 1039 si urmeaza sa faca disponibilizare colectiva in viitorul apropiat , intrebarea este cate ... (vezi toată discuția)