avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Transmitere date noul REVISAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Transmitere date noul REVISAL

Am introdus angajatii in noul revisal , dar nu stiu cum sa ii transmit la itm. Va rog mult daca ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa ii transmit corect! Va multumesc:">
Cel mai recent răspuns: SC DELTA EXPERT CONSULT SRL , Consultant resurse umane 13:58, 1 Septembrie 2011
Registru> Generare registru> apare lista contractelor dumneavoastra si se apasa butonul Salveaza din dreapta jos> se selecteaza locatia salvarii fisierului continand registrul avand terminatia .rvs

Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ] >




~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Export revisal mitrofan emilia mitrofan emilia Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua. Multumesc. (vezi toată discuția)
Revisal 15.08.2011 clopotzel clopotzel buna ziua Va sciu pentru ca am o problema cu ultima versiune a revisalului. Am instalat programul, am preluat datele cu salariatii si am ... (vezi toată discuția)
Cum se salveaza in revisal in format care sa nu fie html CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 daca dau export direct din \"instrumente\" se salveaza intr-un format neacceptat de ITM are cineva idee cum se salveaza corect care sunt pasii, este vb de un ... (vezi toată discuția)