Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Transmitere date noul REVISAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Transmitere date noul REVISAL

Am introdus angajatii in noul revisal , dar nu stiu cum sa ii transmit la itm. Va rog mult daca ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa ii transmit corect! Va multumesc:">
Registru> Generare registru> apare lista contractelor dumneavoastra si se apasa butonul Salveaza din dreapta jos> se selecteaza locatia salvarii fisierului continand registrul avand terminatia .rvs

Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa [ link extern ] >