avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 716 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Testamentul profesorului Pesamosca
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Testamentul profesorului Pesamosca

Mie personal mi se pare necesara aceasta secţie de chirurgie cardiovasculară, pentru a salva mii de copii născuţi anual cu malformaţii cardiovasculare.

asa ca ii rog pe cei care doresc sa puna umarul la angajarea medicilor pentru a da viata acestei sectii care ne poate salva viitorul//copiii nostri
Va rog semnati petitia din linkul de mai jos


[ link extern ]
Cel mai recent răspuns: ContSters214874 , utilizator 16:54, 5 Septembrie 2011
Multumim pentru initiativa...

Odihneasca-se in pace :vishenka:
Am primit confirmarea ca semnatura mi-a fost inregistrata.

Cine a mai semnat? :)
Eu am mai semnat. Si semnatura mea a fost inregistrata.
:)
Va multumim @ionescua65.
Eu am semnat. Multumim pentru initiativa de a semna aceasta petitie.
Un mare om, un mare chirurg, a salvat zeci de mii de vieti si trupusoare de copii.
A fost un om providential pentru parinti si pentru copii.

Copiii operati de el ii sunt recunoscatori si dincolo de moarte, parintii lor ii aprind o lumanare marelui om care a fost profesorul Pesamosca.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!


** Aici puteti citi ganduri induiosatoare despre aceasta mare personalitate a medicinii infantile romanesti.
[ link extern ]
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Septembrie 2011
elga50, moderator
Si eu am semnat...

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!:vishenka:
Ultima modificare: Sâmbătă, 3 Septembrie 2011
ContSters212017, utilizator

Alte discuții în legătură

Sergiu nicolaescu (aprilie 1930-ianuarie 2013) Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Pe 12 decembrie, Sergiu Nicolaescu spunea de la tribuna Senatului: \\"Mai am putini ani de trait si mi-am dorit sa-i termin in profesia mea, pentru acest lucru ... (vezi toată discuția)
Larry hagman n. 21 septembrie 1931 - d. 23 noiembrie 2012 Ana Muntianu Ana Muntianu Actorul principal din celebrul serial „Dallas“ Larry Hagman a murit, vineri, după o grea suferință, la vârsta de 81 de ani. A fost ... (vezi toată discuția)