Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Testamentul profesorului Pesamosca
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Testamentul profesorului Pesamosca

Mie personal mi se pare necesara aceasta secţie de chirurgie cardiovasculară, pentru a salva mii de copii născuţi anual cu malformaţii cardiovasculare.

asa ca ii rog pe cei care doresc sa puna umarul la angajarea medicilor pentru a da viata acestei sectii care ne poate salva viitorul//copiii nostri
Va rog semnati petitia din linkul de mai jos

[ link extern ]
Multumim pentru initiativa...

Odihneasca-se in pace :vishenka:
Am primit confirmarea ca semnatura mi-a fost inregistrata.

Cine a mai semnat? :)
Eu am mai semnat. Si semnatura mea a fost inregistrata.
:)
Va multumim @ionescua65.
Eu am semnat. Multumim pentru initiativa de a semna aceasta petitie.
Un mare om, un mare chirurg, a salvat zeci de mii de vieti si trupusoare de copii.
A fost un om providential pentru parinti si pentru copii.

Copiii operati de el ii sunt recunoscatori si dincolo de moarte, parintii lor ii aprind o lumanare marelui om care a fost profesorul Pesamosca.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

** Aici puteti citi ganduri induiosatoare despre aceasta mare personalitate a medicinii infantile romanesti.
[ link extern ]
elga50, moderator
Si eu am semnat...

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!:vishenka:
ContSters212017, utilizator