Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Intrebare legata de taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Intrebare legata de taxa de poluare

Ce demersuri poate face o persoana care a solicitat evitarea taxei de poluare in instanta,pentru a circula cu masina pe durata procesului
In unele judete am observat la casa noastra de avocatura ca se poate in altele nu.(in Bucuresti de ex.
Ce se poate face?

singura varianta este ordonanta presedintiala
Nu se admite
sincer...nu se poate
in orasele unde se poate ,nu se respecta legea care ar trebui sa fie aceeasi in toata tara

cu stima