Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani!

La multi ani tuturor celor care astazi isi sarbatoresc ziua numelui!

[ link extern ]

:vishenka:
Ana Muntianu, Consultant fiscal
Cu ocazia sarbatorii Sf. Maria, tuturor sarbatoritelor/sarbatoritilor si fiicei mele, un sincer "La multi ani!"
[ link extern ]
:kissing:
:luck:
:love:
Pentru fiica dv. si, desigur, "La multi ani!" pentru toti sarbatoritii!
:vishenka:
La multi ani si multa sanatate tuturor sarbatoritilor de Sfanta Maria Mica, considerata fiind si ziua nastereii Maicii Domnului!
:bow:
De Sfanta Maria urez tuturor sarbatoritilor:
La multi ani fericiti!
[ link extern ]

Cu respect,
Mihaela Popa
La multi ani! Sa ne distram si sa petrecem...pas cu pas!

[ link extern ]