Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiinare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiinare PFA

Buna ziua

As dori sa infiintez un PFA sau II cu unul din urmatorele coduri CAEN:

Ce acte/certificari imi trebuie pentru fiecare din ele?
Multumesc
studii pentru fiecare cod caen
am citit pe www.[ link extern ]
in "Clasificarea activităţilor din economia naţională - CAEN Rev. 2 - Note explicative" si am vazut coduri ca :
5819 -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii

De ex: ca sa postezi sau sa modifici continutul (textul )de pe un site deja existent ce studii iti trebuiesc?
grozavesti, utilizator
In acelasi document mentionat mai sus am mai gasit cateva coduri CAEN.

Ce studii ai nevoie pentru urmatoarele coduri:
- 7021
- 7022
- 7311
- 7320
- 8230

Cu codul 8230 de exemplu (Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, conferinţe şi întruniri,) poti organiza nunti? Ce studii ai nevoie pentru a asta?