Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Formulare ANRMAP
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Formulare ANRMAP

Buna ziua.

Ma poate ajuta cineva cu formularele ANRMAP pentru achizitiile publice sau sa imi indice unde pot sa le gasesc pe site-ul ANRMAP sau in alta parte?

Va multumesc.
[ link extern ] /
sectiunea CONTACT
Acolo puteti sa le solicitati exact pe cele care va intereseaza......
P.S. cereti sa vi se trimita prin e-mail...functioneaza ;)
Mult noroc :)
Ceea ce cautati cred ca puteti gasi in Manualul Operational pentru atribuirea contractelor de achizitie publica.
Il puteti achizitiona de la ARNMAP, in baza unei comenzi lansate pe formularul ce se gaseste pe site-ul Agentiei.