Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale productie energie electrica
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

productie energie electrica

Pentru a deveni producator de energie -COD CAEN 3511 -exista conditii speciale de autorizare?! Poate societatea sa aiba orice alte obiecte de activitate?! nu pot obtine niciun raspuns de la ONRC. Multumesc
Energia electrica va proveni din surse regenerabile de energie?
nu, este vorba de panouri fotovoltaice....am mai facut "sapaturi" si mai trebuie sa ma dumiresc ce e cu "acordul de mediu"....multumesc oricum pentru bunele intentii