Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN comercializare carburanti
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN comercializare carburanti

COD CAEN 4730 este adecvat pentru infiintarea unui SRL, care ar urma sa vanda servicii de incarcare GPL in autovehicule, este potrivit?
Va multumesc
Da, este potrivit pentru si GPL auto este tot carburant:

4730 - Comert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate.