Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... studii medii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

studii medii

Am absolvit scoala generala de opt clase ca atat se faceau atunci si am facut o scoala profesionala de trei ani in meseria de lacatus se pot incadra la studii medii?
In general studiile medii sunt asimilate cu absolvirea unui liceu ...