Forum Discuţii juridice Traduceri Tematica ºi proceduri examen pentru obþinerea ...
Discuție deschisă în Traduceri

Tematica ºi proceduri examen pentru obþinerea certificatului de traducãtor

De unde as putea face rost de cateva exemple de teste care se dau la examenul pentru traducator? multumesc anticipat pt raspuns!
Proceduri de examinare si cateva sugestii in ceea ce priveste tematica subiectelor gasiti aici:
www.avocatnet.ro/content/for...
[ link extern ]
:luck:
L.C.