Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... schimbare domiciliu,alt talon auto?
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

schimbare domiciliu,alt talon auto?

Daca am schimbat domiciliul de la oras la sat acelasi judet ce trebuie sa mai schimb inafara de CI? talonul masinii,certificatul de inmatriculare, permisul auto? multumesc pt ajutor
multumesc!