avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 980 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... schimbare domiciliu,alt talon auto?
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

schimbare domiciliu,alt talon auto?

Daca am schimbat domiciliul de la oras la sat acelasi judet ce trebuie sa mai schimb inafara de CI? talonul masinii,certificatul de inmatriculare, permisul auto? multumesc pt ajutor
Cel mai recent răspuns: anonimiu , utilizator 15:51, 11 Octombrie 2011
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbarea cartii de identitate si permisului auto pika_ro pika_ro Buna ziua, la schimbarea domiciliului (vechiul domiciliu ramane in continuare proprietatea familiei) impreuna cu schimbarea carnetului de identitate trebuie ... (vezi toată discuția)
Schimbare permis de conducere elles_1984 elles_1984 Buna seara, am si eu o nelamurire legată de schimbarea unui permis auto, trebuie sa imi schimb C.I. deoarece imi schimb domiciliul, prin urmare trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Preschimbare permis auto bubutu2 bubutu2 Buna seara!Ce taxe,va rog, trebuie sa platesc si ce documente trebuie sa depun pentru eliberarea unui permis auto cu noua adresa de locuit?.Posed inca ... (vezi toată discuția)