avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 870 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ajutor- solicitare legislatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ajutor- solicitare legislatie

Buna ziua.
As avea nevoie de ajutorul dvs. pentru a intra in posesia urmatoarelor acte normative:
. Ordinul Ministrului Educaţiei Naţionale nr. 3288 din 19.02.1998, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
4. Ordinul Ministrului Educaţiei Naţionale nr. 5011 din 09.10.1997, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
5. Ordinul Ministrului Învăţământului nr. 3320 din 28.02.1996, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
6. Ordinul Ministrului Educaţiei şi Cercetării nr. 5013 din 20.11.2002, privind modificarea punctului 3, capitolul I din Ordinul Ministrului Învăţământului nr. 3320 din 28.02.1996, privind prevederile art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84 din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
Am cautat in programul de legislatie dar nu sunt. Undeva pe un forum, am inteles ca sunt in Buletinul informativ al MEN.
Adresa este rusu_danaelena2007@yahoo.com
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Adalbert Gabriel Gazdovici , Avocat 00:18, 17 Septembrie 2008
Indaco.ro are o sectiune gratuita unde gasiti toate actele normative aratate insa fara actualizari (actualizarile sunt pe bani).
Motorul de cautare e simplu si usor de folosit asa ca nu cred ca veti avea probleme sa le gasiti. Daca aveti probleme, reveniti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Validare studii 'spiru haret' daniada daniada Buna ziua. Am terminat cursurile Facultatii de Limba si Literatura Romana - Univ. Spiru Haret, in 2008, la ID, cu anul de inscriere la Universitate - 2004, ... (vezi toată discuția)
Scoala de dans dance4_lif3 dance4_lif3 Buna!as vrea sa infiintez o scoala de dans(street-dance) si nu stiu ce acte am nevoie pentru infiintarea unei scoli de dans,pentru c nu am atestat de ... (vezi toată discuția)