Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ajutor- solicitare legislatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ajutor- solicitare legislatie

Buna ziua.
As avea nevoie de ajutorul dvs. pentru a intra in posesia urmatoarelor acte normative:
. Ordinul Ministrului Educaţiei Naţionale nr. 3288 din 19.02.1998, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
4. Ordinul Ministrului Educaţiei Naţionale nr. 5011 din 09.10.1997, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
5. Ordinul Ministrului Învăţământului nr. 3320 din 28.02.1996, privind aplicarea prevederilor art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84, din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
6. Ordinul Ministrului Educaţiei şi Cercetării nr. 5013 din 20.11.2002, privind modificarea punctului 3, capitolul I din Ordinul Ministrului Învăţământului nr. 3320 din 28.02.1996, privind prevederile art. 166, alin. 6 din Legea Învăţământului nr. 84 din 24 iulie 1995, referitoare la închirierea bunurilor din dotarea învăţământului de stat;
Am cautat in programul de legislatie dar nu sunt. Undeva pe un forum, am inteles ca sunt in Buletinul informativ al MEN.
Adresa este rusu_danaelena2007@yahoo.com
Multumesc
Indaco.ro are o sectiune gratuita unde gasiti toate actele normative aratate insa fara actualizari (actualizarile sunt pe bani).
Motorul de cautare e simplu si usor de folosit asa ca nu cred ca veti avea probleme sa le gasiti. Daca aveti probleme, reveniti.