Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Legea farmaciilor si a drogheriilor completa si ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Legea farmaciilor si a drogheriilor completa si actualizata

Buna seara. Gasesc vehiculandu-se pe internet paragrafe din aceasta Lege a Farmaciilor si a drogheriilor, insa unele vechi, din 2008, altele 2009. Stiu ca s-a modificat Legea chiar anul acesta, va rog directionati-ma catre aceasta informatie. Unde gasesc aceasta lege completa si actualizata?
Legea farmaciei nr.266/2008 , actualizata 2011 o putet gasi aici
[ link extern ] /
Multumesc. Din pacate primul link nu mai functioneaza deloc, iar cel de-ai doilea are informatii cu legea farmaciei cum era aceasta pana in 2008. Repet. ma mai poate ajuta cineva cu o informatie actualizata? multumesc
@Freelis v-a dat link-ul direct catre legea actualizata prin Ordonanţă de urgenţă nr. 130/2010.

Eu v-am dat link-ul catre fisa legii din baza de date a Camerei Deputatilor dar care pare ca nu functioneaza pe moment.
In 2011, a mai fost adoptata OUG nr. 18/2011 , publicata in Monitorul Oficial, Partea I nr. 145 din 28/02/2011 privind modificarea şi completarea art. II din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 130/2010 pentru modificarea Legii farmaciei nr. 266/2008 pe care o puteti gasi aici

[ link extern ]