Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma Spiru Haret 2009 - exista vreun absolvent care ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma Spiru Haret 2009 - exista vreun absolvent care a intrat in posesia diplomei?

Exista vreun absolvent al Univ.Spiru Haret, Fac.de Drept si Administratie Publica Bucuresti, spec. Drept, ID - 2009, care a primit diploma?
Pentru a va lamuri,formulati cerere oficiala catre conducerea Universitatii.
Legal in termen de 30 de zile reprezentantii universitatii detin obligatia sa va comunice raspuns la cererea dvs