Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... angajari la ii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

angajari la ii

titularul ii poate sa se angajeze sau trebuie sa incheie contracte separate la cas si cass ?
Puteti face angajari in cadrul intreprinderii individuale.
poate sa incheie contracte cu cass si cas
e o mare nebuloasa .. cine poate sa se angajeze la propriu lui pf.ii si unde nu se poate ?
Se pot face angajari atat de catre PFA , cat si de I.I..
I.F. nu poate face angajari.
dar titularul de ii se poate angaja la propriu sau ii?