Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Buna seara,

Am nevoie de fisa postului pentru:economist in industrie (Cor 244101) si legator de sarcina (Cor 933004). Multumesc anticipat.
legator de sarcina
[ link extern ]

economist in industrie
[ link extern ]
buna seara, cine ma poate ajuta cu fisa postului pentru director economic, sofer, vanzator, administrator
Multumesc
serbanramona82 a scris:

buna seara, cine ma poate ajuta cu fisa postului pentru director economic, sofer, vanzator, administrator
Multumesc

Gasiti aici modele
[ link extern ]

dar daca tot aveti cont facut, nu-mi puteti da si mie fisele pentru cele specificate in mesajul de mai sus!
Multumesc
fisa postului vanzator
[ link extern ]

Fisa de post Administrator
[ link extern ] )

Fisa postului - Director Economic
www.avocatnet.ro/content/art...