avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 694 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Buna seara,

Am nevoie de fisa postului pentru:economist in industrie (Cor 244101) si legator de sarcina (Cor 933004). Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: ContSters226570 , utilizator 11:13, 30 Octombrie 2011
legator de sarcina
[ link extern ]

economist in industrie
[ link extern ]
buna seara, cine ma poate ajuta cu fisa postului pentru director economic, sofer, vanzator, administrator
Multumesc
serbanramona82 a scris:

buna seara, cine ma poate ajuta cu fisa postului pentru director economic, sofer, vanzator, administrator
Multumesc


Gasiti aici modele
[ link extern ]

dar daca tot aveti cont facut, nu-mi puteti da si mie fisele pentru cele specificate in mesajul de mai sus!
Multumesc
fisa postului vanzator
[ link extern ]

Fisa de post Administrator
[ link extern ] )

Fisa postului - Director Economic
www.avocatnet.ro/content/art...

Alte discuții în legătură

Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Economist?? claudiaP claudiaP Buna seara! Spuneti-mi, va rog, cum ar fi corect sa incadrez un economist, fiindca la Cor regasesc multe , numai economist nu. Raspunde de evidenta ... (vezi toată discuția)
Cor economist-contabil kristinikk kristinikk Buna ziua. Am si eu o intrebare in legatura cu COR-ul. Sunt absolventa ASE, facultatea Contabilitate si Informatica de Gestiune si de curand m-am angajat pe ... (vezi toată discuția)