avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... A obtinut cineva adeverinta de atestare conform ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

A obtinut cineva adeverinta de atestare conform Ordinului MJLC nr. 606/2010?

A obtinut cineva o atestare de la minister pentru consilier juridic? Ce acte cer si in ce termen elibereaza adeverinta?
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: matar , utilizator 05:19, 1 Mai 2012
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns. Am vazut ce acte se cer in Ordin, dar vroiam sa ma asigur ca astea sunt toate. Poti sa-mi spui unde (locatia in Bucuresti) ai depus actele?
Se depune la Ministerul Justitiei - Serviciul Profesii Juridice Conexe - Bucureşti, Str. Apolodor, nr.17, sector 5.
~ Conținut șters la cerere ~
@ Cornel, poti te rog sa-mi trimiti si mie e-mailul? Sunt interesata in obtinerea acelei adeverinte. Multumesc

Alte discuții în legătură

Atestare titlul oficial de calificare calytul calytul atestarea titlului oficial de calificare in profesia de consilier juridic este si pentru cei care lucreaza inca sau numai pentru cei care nu mai lucreaza? Si ... (vezi toată discuția)
Avocatura - între reformã ºi închistare themis themis Avocatnet a publicat, în pagina de ştiri, un articol referitor la Ordonanta de urgenta nr. 159/2008 privind modificarea si completarea Legii nr. 51/1995 ... (vezi toată discuția)
Inscriere colegiul consilierilor juridici mtvu mtvu am terminat facultatea de drept si as vrea sa ma inscriu si eu la colegiul consilierilor juridici. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste informatii cum ... (vezi toată discuția)