Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... A obtinut cineva adeverinta de atestare conform ...
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

A obtinut cineva adeverinta de atestare conform Ordinului MJLC nr. 606/2010?

A obtinut cineva o atestare de la minister pentru consilier juridic? Ce acte cer si in ce termen elibereaza adeverinta?
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns. Am vazut ce acte se cer in Ordin, dar vroiam sa ma asigur ca astea sunt toate. Poti sa-mi spui unde (locatia in Bucuresti) ai depus actele?
Se depune la Ministerul Justitiei - Serviciul Profesii Juridice Conexe - Bucureşti, Str. Apolodor, nr.17, sector 5.
~ Conținut șters la cerere ~
@ Cornel, poti te rog sa-mi trimiti si mie e-mailul? Sunt interesata in obtinerea acelei adeverinte. Multumesc