Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Nu am bani. Caut avocat intr-un proces pe care-l voi ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Nu am bani. Caut avocat intr-un proces pe care-l voi castiga sigur.

Buna ziua!
In ultima vreme am scris o serie de intrebari pe acest forum, intrebari la care am primit foarte multe sfaturi benefice. Eu as dori sa dau in judecata Politia Romana pentru amenintari si presiuni facute asupra mea dar si pentru alte fapte. Sunt insa foarte multe detalii. In acest sens, caut un avocat care m-ar putea ajuta. Eu nu am bani, fiind scriitor si traducator de limba latina, dar onorariul il voi plati din despagubirile morale pe care le voi primi. Daca exista vreun avocat interesat va rog contactati-ma pentru a va oferi detaliile complete ale cazului si pentru a va da cu parerea. Va multumesc anticipat!
~ Conținut șters la cerere ~