Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Avizul psihologic port arma
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Avizul psihologic port arma

va rog f mult sa-mi raspundeti si mie la aceasta intrebare!..mentionez ca lucrez la politia locala. La examenul psihologic am fost declarat apt ...ptr mentinerea in functia de politist local, dar nu mi s-a eliberat avizul psihologic de port arma. Afland despre acest lucru am sustinut un alt examen psihologic privind dreptul de port arma la un alt cabinet psihologic. Institutia mi-a refuzat ultimul aviz ( apt) pe motiv ca nu exista un contract de colaborare intre institutie si cabinetul psihologic 2....urmand a fi reprogramat la primul cabinet psihologic .....Am luat legatura cu psihologul de la primul cabinet si ...amana de pe o saptamana pe alta.....problema este k se tergiverseaza .....(in cazul unei reorganizari a inst...eu avand de suferit) . Ce trebuie sa fac in situatia asta???
Sa aveti rabdare... Sa vorbiti cu psihologul de la cabinetul 1 si sa insistati sa va elibereze un aviz psihologic corect