avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1082 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Recalculare probe biologice
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Recalculare probe biologice

imi puteti spune si mie cat poate sa dureze o recalculare la probele de sange ???
Ultima modificare: Marți, 15 Noiembrie 2011
adyadyady, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 00:51, 16 Noiembrie 2011
Este o problema conditionata de bagajul de activitate al unitatii medicale,de existenta substantelor necesare analizei,de urgentele cauzelor deja in lucru si de alti factori independenti de vointa solicitantului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Întrebare mea este cât durează pana se clasează dosarul penal ... Bogdan.J 28 Bogdan.J 28 Întrebare mea este cât durează pana se clasează dosarul penal , in data de 25 am dat ultima declarație fiindu-mi spus ca aștept acasă sa imi vina ... (vezi toată discuția)
Transfer banuta marian banuta marian salut! lucrez la politia comunitara in bucuresti si as vrea sa stiu si eu dak este legal sa nu se acorde transferul,dupa ce ai depus o cerere in acest sens si ... (vezi toată discuția)
Cat costa o intabulare monik_a monik_a Buna seara! stiti, cumva cat costa o intabulare , dar una la urgenta si in cat timp iese aceasta intabulare? multumesc foarte mult (vezi toată discuția)