Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Recalculare probe biologice
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Recalculare probe biologice

imi puteti spune si mie cat poate sa dureze o recalculare la probele de sange ???
adyadyady, utilizator
Este o problema conditionata de bagajul de activitate al unitatii medicale,de existenta substantelor necesare analizei,de urgentele cauzelor deja in lucru si de alti factori independenti de vointa solicitantului