Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... model de cerere pentru eliberarea unor date de ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

model de cerere pentru eliberarea unor date de corespondenta

trebuie sa formulez o cerere catre primarie prin care sa solicit eliberarea datelor de corespondenta ale unor persoane. mentionez ca sunt persoana autorizata pentru masuratori de cadastru si topografie. cum trebuie formulata?
nu cred ca primaria va poate elibera asa ceva...
...poate serviciul evidenta populatiei din primarie sa va informeze cu privire la "domiciliul" unor persoane(nu inseamna ca si locuiesc unde au domiciliul)... (eu imi doau doar cu parerea ca daca se refera la o "problema" de cadastru - sunteti pe o cale gresita... conform carui regulament pentru ce documentatie ati ajuns la asa o problema?)