Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Va rog: Tablouri CECCAR, M.Of. 656 bis
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Va rog: Tablouri CECCAR, M.Of. 656 bis

Buna ziua,

Imi poate da cineva:
Anexele nr. 1 si 2 la Hotararea Consiliului superior al Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania nr. 08/117/2008 privind aprobarea Tabloului Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania si a Tabloului expertilor evaluatori de intreprinderi

Multumesc!
smeagulls@gmail.com
Incearca la CECCAR sau in MO 656 bis/17.09.2008 - unde au fost publicate: