Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Dedicatii muzicale si nu numai...pentru copiii ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Dedicatii muzicale si nu numai...pentru copiii nostri...:)

Pentru ca se apropie Mos Nicolae va invit sa le faceti o surpriza celor mai mici membri ai familiilor Dvs. Cu siguranta se vor bucura daca isi vor vedea numele aici, alaturi de o dedicatie muzicala, o poezie sau o poveste draga lor.

Si nu numai pentru aceasta ocazie....Lasam topicul deschis pentru aniversarile acestora sau alte ocazii speciale, pentru ca si noi sa ne bucuram alaturi de Dvs. de evenimentele din viata lor.

Ca initiatoare a topicului dedic aceaste postari copiilor nostri, mai mici sau mai mari. :)
Sa ne traiasca si sa ne bucuram de aceste minuni care ne fac viata mai frumoasa!
:vishenka:

Desene animate romanesti - Povestea lui Mos Nicolae.avi
[ link extern ]

Ghetutele lui Mos Nicolae
[ link extern ]

Batranul Mos Nicolae - CORUL INTERNATIONAL DE COPII
[ link extern ]

Cu drag,
Gabrielle-Monique

Buna seara dragii mei prieteni, va multumesc pentru postari si pentru mesajele pe care le-am primt de la voi.
:hugall: :kissing:

Am un bun prieten caruia vreau sa-i dedic o melodie. Il cheama Cristian si este prietenul meu de suflet. Manuela va doresc sa fiti mandri de baiatul vostru care acum este atat de inteligent si cuminte.

Pavel si Cleopatra Stratan - Mos Craciun
[ link extern ]

Si pentru ca pe Justin Bieber l-ai cunoscut prin intermediul meu, melodia care ti-am trimis-o prima data ti-o dedic cu drag.

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris
[ link extern ]

Gabrielle iti trimite multe pupe :kissing::kissing: de la Ploiesti.

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Ei, cu asta cred ca l-ai topit :) O sa vad dimineata, acum a predat armele, cred ca deja viseaza...

Iti multumim pentru urari, nu ramanem datori :vishenka:
POVESTE DE IARNA

[ link extern ]
Nu aveti pentru ce sa-mi ramaneti datori, draga mea Manu.

Si pentru ca am o colega draga mie, Simona Oprica cu doi ingerasi gemeni in varsta de 4 ani, am sa caut ceva si pentru ei.

HAI LA JOC !!!
[ link extern ]

Ursu' nebun...:))))))
[ link extern ]

Nu mi-e frica de bau-bau
[ link extern ]

Tom si Jerry Povesti Vol 8 (dublate in romana ) HD - 60 de minute desene animate superbe
[ link extern ]

Edit later ...

Pentru fetita ta Simona care a implinit pe 30 noiembrie 10 ani, o melodie in spiritul acestei aniversari:

Happy Birthday
[ link extern ]

LA MULTI ANI!

Mult noroc si bucurii le doresc fetitei si micutilor tai, Simona!
:luck: :)

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Merçi Gabrielle!

Prietenul meu de pe facebook canta pentru tine si pentru toti copii lumii!
Stefan mi-a spus ca il puteti vedea sambata seara la ora 22,15 ora Romaniei pe Rai 1! Va fi Editia Ti lascio ...Festa, dupa care sambata urmatoare editia "Miliorii", iar in editia de Craciun (23 decembrie) va canta cu o invitata speciala si un "cor faimos !!! Va fi superb !!!" -zice el.

Si eu spun ca merita sa vedeti!
P.S. Vezi statusul meu (era inainte de a canta pe scena in finala), intra pe fb si vei intelege mai bine. Vizionare placuta!

[ link extern ]
Darie Tudor, utilizator