Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... consecinte la incetarea platilor unui credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

consecinte la incetarea platilor unui credit

buna ziua,as dori sa-mi spuneti si mie ce pot executa o firma de recuperari ptr. un rest de 4.500 RON ramas neachitat la banca din 2004,la un credit de nevoi personale.Mentionez ca creditul are un girant iar eu am schimbat in 2004 si domiciliul si locul de munca si nu am primit pana acum nici o instiintare pe aceasta problema nici de la banca nici de la vreo firma de recuperari.
Este prescrisa daca nu ati mai achitat creditul din 2004, exceptie doar daca ai mai achitat ceva intre timp.