avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare in primarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare in primarie

sunt incadrata pe inspector, grad profesional asistent S, clasa de salarizare 32, coeficient de ierarhizare 1,90 intr-o primarie de comuna, salariu de incadrare 902 lei.
mentionez ca am studii superioare si sunt angajata din februarie 2005 cu intrerupere noiembrie 2005 - august 2009 concediu consecutiv de crestere si ingrijire copil.
este incadrarea bine facuta?
am solicitat schimbare de grad si au spun NU.
Este normal sa am salariul blocat pe trei ani?, toti colegii au primit reincadrari pe diverse motive: studii, grad profesional, etc.
multumesc , astept raspuns
Cel mai recent răspuns: maria_clgruia , utilizator 19:08, 14 Decembrie 2011
e functie publica sau contractuala

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Promovare in functie publicã adrian1972 adrian1972 Sunt angajat contractual Inspector de specialitate nivel studii superioare gradul I, gradatia 3 clasa de salarizare 38 coeficient de ierarhizare 2.49 şi ... (vezi toată discuția)
Transformare post functionar public mihaelabmihaela mihaelabmihaela Buna ziua, Sunt angajata din anul 2004, referent asistenta sociala, functionar public. In prezent sunt referent principal, din anul 2012. In urma ... (vezi toată discuția)
Legea salarizarii unice a functionarilor publici cristina30 cristina30 Buna seara, As dori sa va consult intr-o problema referitoare la salariile functionarilor publici. La inceputul anului acesta am fost promovat de pe functia ... (vezi toată discuția)