Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare in primarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare in primarie

sunt incadrata pe inspector, grad profesional asistent S, clasa de salarizare 32, coeficient de ierarhizare 1,90 intr-o primarie de comuna, salariu de incadrare 902 lei.
mentionez ca am studii superioare si sunt angajata din februarie 2005 cu intrerupere noiembrie 2005 - august 2009 concediu consecutiv de crestere si ingrijire copil.
este incadrarea bine facuta?
am solicitat schimbare de grad si au spun NU.
Este normal sa am salariul blocat pe trei ani?, toti colegii au primit reincadrari pe diverse motive: studii, grad profesional, etc.
multumesc , astept raspuns
e functie publica sau contractuala