Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POST
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POST

BUNA ZIUA
VA ROG SA MA AJUTATI CU UN MODEL FISA POST -CONSILIER PARTIDE POLITICE!
MULTUMESC
Draga mea, un model de fisa de post iti pot transmite. Sub nicio forma insa pentru functia respectiva. Consilierul la partid politic are atributii ce nu se intalnesc in toate domeniile. Depinde de la partid la partid. Si de domeniul pe care ofera consilierea. Daca totusi o vrei, adresa mea este usor de gasit.