avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 912 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POST
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POST

BUNA ZIUA
VA ROG SA MA AJUTATI CU UN MODEL FISA POST -CONSILIER PARTIDE POLITICE!
MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: Elena Mihaela SPATARESCU , Consilier juridic 14:42, 19 Decembrie 2011
Draga mea, un model de fisa de post iti pot transmite. Sub nicio forma insa pentru functia respectiva. Consilierul la partid politic are atributii ce nu se intalnesc in toate domeniile. Depinde de la partid la partid. Si de domeniul pe care ofera consilierea. Daca totusi o vrei, adresa mea este usor de gasit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului oana cirdeiu oana cirdeiu Va rog poate ma puteti ajuta si pe mine cu fisa postului pt.conducator firma mica COR 131701 Multumesc oanacirdeiu@yahoo.com (vezi toată discuția)
Acordarea consultantei juridice de catre un consilier Karmen_2 Karmen_2 Buna ziua As dori sa-mi spuneti daca un functionar public, absolvent al unei facultati de drept dar angajat pe functie publica de consilier poate acorda ... (vezi toată discuția)
Fisa de post carmenstan carmenstan Ma poate ajuta cineva , cu fisa postului pentru consilier juridic ,in domeniu :sanatate ... (vezi toată discuția)