Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Licenta pentru jocuri de noroc online
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Licenta pentru jocuri de noroc online

Buna seara,
In primul rand as vrea sa-mi cer scuze anticipat daca am postat in alta sectiune, m-am uitat printre forumuri si aceasta mi sa parut cea mai potrivita (cred :P).

As dori sa aflu daca are idee cineva sau chiar a lucrat in domeniu, cum pot obtine o licenta pentru un joc de noroc online, pe bani desigur.

Edit: Mentionez ca jocurile se vor practica numai intre utilizatori, eu ca organizator as opri doar un comision din castig.

Multumesc frumos!

Fiind si primul meu post pe acest forum, as vrea sa felicit si echipei si utilizatorilor pentru acest site care a ajutat foarta multa lume, inclusiv pe mine, cu informatii pretioase, Felicitari!!
marusso, utilizator
Am inteles ca s-a dat o lege legata de licentierea jocurilor de noroc online gen poker:
[ link extern ] /

Are cineva mai multe detalii despre cum se poate obtine o astfel de licenta?